İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

e-Belge Connector

e-Belge Connector Nedir?

Firmaların ticari programlarından belgelerini alıp e-belgeye dönüştüren ara programdır. Ticari programlarla entegre edilmiştir. Firmaların e-belge işlemlerini tek yerden gerçekleştirebilmesine olanak sağlamıştır. 

e-Belge Connector, aynı anda birden fazla ticari programla ve birden fazla firma ile çalışabilen bir masaüstü uygulamasıdır. Ticari programda oluşturulan e fatura,e arşiv fatura,e irsaliye,e-mm,e-smm belgelerini oluşturulduktan sonra ticari programla veritabanı bağlantısı sayesinde gönder ekranlarına çeker. e-Belge Connector’de gönderilen belgeler özel entegratöre ulaşır ve özel entegratör aracılığıyla da GİB’e gönderilir.

e-Belge Connector içerisinde her firmaya özgü özel işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan parametreler bulunur. Bu parametreler firmalara özgü çalışabildiği gibi tüm firmalar için de geçerli olabilir. Firmaların talepleri doğrultusunda parametreler geliştirilir.

Firmanın e-Belgeleri için yapmış olduğu özel bir tasarımı bulunuyorsa ya da firma kendisi tasarım yaptıysa, yapılan tasarım e-Belge Connector’e yüklenebilir.

e-Belge Connector içerisinde ayrıca e-Belge mükellefi olan firmaların listesi bulunmaktadır. Firmalar e-Belge mükellefi olan kullanıcıların listesini görebilmektedir. Gerekli kontrolleri sağlayabilmektedir. 

Kullanıcı, müşterilerinin e-Belge mükellefi olup olmadığnı bilmek zorunda kalmıyor. e-Belge Connector listeden karşılaştırmasını yapıp ilgili ekranlara yönlendirmesini sağlar.

Ayssoft
E-Belgelerde
Yaratıcı Çözümler