İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Blog

dijital-donusum-kapak

Dijital Dönüşümün Ofiste Sağladığı Yararlar

Gelişmeye devam eden teknoloji, verilerin kolayca yedeklenmesi, erişilmesi ve işlenmesi için çözümler üretme üzerinde akılcı fikirler üretiyor. Zaman, emek ve özellikle de kağıt masrafını ortadan kaldırmak için, kağıt belge yerine geçebilecek e-belgelerle büyük avantajlar sağlayacak çözümler, işletmelerin ve kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmaya başladı.

Dijital dönüşüm, akıllı cihazlar arası hızlı ve kolay veri akış sağlamanın yanında operasyon maliyetinde de büyük kolaylıklar getiriyor.

Yeni bir ofis açmak için yeterli sermayeye sahip değilseniz ya da yeni bir şirkette işe başlamak için sıkıntılar çektiğinizi düşünün. Sanal ofisler; mekana bağımlılık, ofis eşyaları ve personel maaşları konusunda işlerinizi ileriye taşımanız için büyük kolaylıklar sağlıyor. Üstelik işletmenize ait kira masrafı da çok büyük oranda rafa kalkıyor.

Dijital dönüşüm, sabit bir ofise sahip olanlar için de büyük avantajlar sağlıyor. Farklı etkinlikler için tasarladığınız ofiste, hangi donanımın kimler tarafından hangi saatlerde kullanılabileceğini önceden belirleyebilirsiniz. Kaynak kullanımı ve hız artışı sağlayacak bir planlama, çalışma arkadaşlarınız arasındaki bağlantıyı seri hale getirecek ve ofis içi iletişim kanallarını dijital platforma taşıyacak. Böylece fiziksel olarak bir araya gelme zorunluluğu da sona ermiş olacak.

Ofis eşyalarınızı da teknoloji ile bir araya getirmeniz, örneğin HDMI, CAT6 bağlantısı ve kablosuz şarj alanlarının olması, çalışmalarınızı daha kolay işlenir hale getirecektir. Ayrıca bu çözümler ofisinizdeki görüntü kirliliğini de ortadan kaldırarak personellerinize daha huzurlu bir çalışma ortamı sunmanızı sağlayacak.

Veri paylaşım, depolama ve işleme konusunda hız kazanmak, enerji tasarrufu sağlamak ve riskleri azaltmak için doğru çözüm dijital dönüşüm, doğru adres ise Ayssoft!