İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Lisans Bakım Hizmetleri

Lisans Bakım Hizmetleri

Gelişerek ilerleyen yazılım dünyasında ve buna bağlı iş süreçlerinde, şirketlerin uzun vadede getiri elde edebilmesi için en güncel yazılımları alması ve yeni özellikleri takip edebilmeleri gerekir. Bu durum, şirketlerin günümüz finansal ve yönetimsel standartlarını yakalayabilmeleri için güncel modellerle donatılmış sistemlere olan ihtiyacını arttırmaktadır. 

Ayssoft Bilgi Teknolojileri olarak, ürünlerimizin gelişen teknolojiye uyum sağlaması ve müşterilerimizin yeni modelleri takip edebilmeleri amacıyla düzenli olarak yazılım güncellemesi yayınlıyor yüksek performansa yeni özellikler kazandırıyoruz!
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, müşterilerinin yardım almak istediği konularda bilgi birikiminden yola çıkarak tüm soruları hızlı ve doğru bir şekilde çözüme ulaştırmanın rahatlığını ve güvenini yaşıyor!

Müşterilerimizin çözüm odaklı ve etkin bir cevap almasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız.  Beklentilerin tam karşılığını kısa zaman içerisinde çözmek için danışmanlık ve destek hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz!

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, ürünlerimiz hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi Online Destek Hizmetleri üzerinden alıyor, çözüm sunana kadar takip edip sizlerle paylaşıyor! Müşterilerle iletişimdeyken belirlenen işlem adımları ile kesin ve doğru çözüm sağlıyor! Ürünlerin kurulumu ve kullanımı hakkında müşterilerine tam destek sağlayan ekibimizle ihtiyacınız olan anda yanınızdayız!

Destek Hattı Hizmeti

Ayssoft Bilgi Teknolojileri olarak ihtiyacınız olan her an net ve kesin çözüm sunmaya hazırız! Doğru ve güvenilir çözüm sunan destek ekibimiz, aklınıza gelen her soru için hızlı bir süreç takibi yaşıyor!

Sunduğumuz destek hizmetinde, ekip arkadaşlarımız iletilen tüm talep ve sorunları portal üzerinden izliyor, sisteme sorunun çözüldüğüne dair rapor işlemenin mutluluğunu yaşıyor! Bu portala mobil platformdan da erişim sağlayan ekibimiz soru, öneri ve fikirleriniz için çözüm sunmaya hazır!