İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Özelleştirme ve Entegrasyon

Özelleştirme ve Entegrasyon

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, dijitalleşme yönetim anlayışıyla iş sektöründe destekleyici yazılımlarda değişimler sağlamaktadır.

Yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş otomasyonlar işletmelere her yönden avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların, özelleştirme ve entegrasyon süreçlerini karşılaması gerektiriyor. Ayssoft Bilgi Teknolojileri bu bakımdan işletmelere uzman ekipleriyle özelleştirme ve entegrasyon hizmeti veriyor. Bu süreç, Ayssoft üçüncü parti yazılımların çözümlerinin entegre edilmesi mümkün oluyor.
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Proje Sonrası Destek Hizmeti

Proje Sonrası Destek Hizmeti, Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi, yeni taleplerin alınması ve çözüm odaklı ilerleme için verilen hizmettir.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre, çağrı merkez hizmeti, yerinde destek, uzak bağlantı ve sistem bakımı hizmetleri sağlamaktadır. Ayssoft yazılım işletmelerin hizmet bakımını her yönden gidermektedir.

Sistem Yönetimi

Ayssoft ürünlerinin işletmeye özel performans ve tüm dijital kriterlerine uygun çalışmasını sağlayacak çözümler üretir.

Bu süreçte veri tabanlarının uzmanlar tarafından hazırlandığı sistemin bir bütün olarak üzerinde durduğu altyapı sisteminin tamamını kapsayan işletmelere özel olarak sunulan teknik destek ve danışmanlık hizmetidir.