İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Proje Sonrası Destek Hizmeti

Proje Sonrası Destek Hizmeti

Proje Sonrası Destek Hizmeti, Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi, yeni taleplerin alınması ve çözüm odaklı ilerleme için verilen hizmettir.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre, çağrı merkez hizmeti, yerinde destek, uzak bağlantı ve sistem bakımı hizmetleri sağlamaktadır. Ayssoft yazılım işletmelerin hizmet bakımını her yönden gidermektedir.
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Sistem Yönetimi

Ayssoft ürünlerinin işletmeye özel performans ve tüm dijital kriterlerine uygun çalışmasını sağlayacak çözümler üretir.

Bu süreçte veri tabanlarının uzmanlar tarafından hazırlandığı sistemin bir bütün olarak üzerinde durduğu altyapı sisteminin tamamını kapsayan işletmelere özel olarak sunulan teknik destek ve danışmanlık hizmetidir.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Gelişen teknolojiye sahip olmanın yanında bu teknolojilerin sektör ihtiyaçlarına ve toplum gereksinimlerine uyarlanıp entegre edilmesi olarak tanımlanıyor. Bu yeni teknoloji yeniliklerle devam eden bir süreç olup, dışa pazarlara açılma, satış verilerinin analizine, güçlü bir iletişim ve strateji geliştirilmesinde birçok konuda danışmanlığa ihtiyaç duyuyor.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Nedir?
İşlemlerinizin gerçekleştirilmesi sürecinde tüm basamakların otomatik hale getirilmesi, hizmet kalitesinin arttırılması ve daha büyük pazar paylarına ulaşabilmek amacıyla işletmelere ve bireysel müşterilerimize netleşen avantajları sunmaktayız.