İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Proje Uygulama

Proje Uygulama

Dijital dönüşüm süreçlerinde atılan adımların çözüm odaklı ilerletilmesi gerekiyor.

Atılan bu adımlarda analiz, tasarım, test, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası testin verimli ve güvenli olması son derece önem taşımakta. Ayssoft Bilgi Teknolojileri, proje uygulama süreçlerinde bu adımları ve müşteri beklentilerini karşılama konusunda gereken disipinlini sağlamaktadır.
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Özel Yazılım Geliştirme

Ayssoft Yazılım; Şirketlerin Merkezi Raporlama alanlarına yönelik işletmeler için ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen dijital çözümler sunmaktadır.

Firmanızın mevcut standartları dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünlüğünü sağlıyoruz. Bunun yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, uygulama bakım hizmetleri ve raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejileri geliştirmeye yardımcı oluyoruz.

Özelleştirme ve Entegrasyon

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, dijitalleşme yönetim anlayışıyla iş sektöründe destekleyici yazılımlarda değişimler sağlamaktadır.

Yeni nesil teknolojiyle geliştirilmiş otomasyonlar işletmelere her yönden avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların, özelleştirme ve entegrasyon süreçlerini karşılaması gerektiriyor. Ayssoft Bilgi Teknolojileri bu bakımdan işletmelere uzman ekipleriyle özelleştirme ve entegrasyon hizmeti veriyor. Bu süreç, Ayssoft üçüncü parti yazılımların çözümlerinin entegre edilmesi mümkün oluyor.