İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, özen dikkat ve bilgi birikimi gerektiren bir çalışma gerektirir.

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, izlemiş olduğu proje yönetim anlayışı doğrultusunda yüksek verimi müşteri memnuniyeti ile bir arada sağlar. İzlemiş olduğumuz yönetim anlayışı, proje geliştirirken de farkını göstermektedir. Hizmetimiz, verimli bir projenin gereksinimlerini eksiksiz karşılamaktadır.
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Proje Uygulama

Atılan bu adımlarda analiz, tasarım, test, canlıya geçiş ve canlıya geçiş sonrası testin verimli ve güvenli olması son derece önem taşımakta. Ayssoft Bilgi Teknolojileri, proje uygulama süreçlerinde bu adımları ve müşteri beklentilerini karşılama konusunda gereken disipinlini sağlamaktadır.

Özel Yazılım Geliştirme

Ayssoft Yazılım; Şirketlerin Merkezi Raporlama alanlarına yönelik işletmeler için ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen dijital çözümler sunmaktadır.

Firmanızın mevcut standartları dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünlüğünü sağlıyoruz. Bunun yanı sıra danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, uygulama bakım hizmetleri ve raporlama sistemleri ile dijital dönüşüm stratejileri geliştirmeye yardımcı oluyoruz.