İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Hizmetlerimiz

e-Mutabakat

Evraklarınızı yeni teknolojiyle birleştirin!

e-Mutabakat Nedir?

e- Mutabakat yöntemi, tedarikçi ya da müşteri olarak çalışılan firmalarla BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarının elektronik sistem üzerinden kolayca yapılmasını sağlayan sistemdir. Mutabakat süreçlerini dijitale dökerek zamandan tasarruf sağlayabilir, e- Mutabakat sistemi üzerinden SMS, e-posta ya da faks göndererek mutabakatlarınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

e-Mutabakat Uygulamasından Kimler Faydalanabilir?
BA-BS bildirimleri ve cari hesap mutabakatlarını elektronik ortamda yapmak, mutabakat süreçlerindeki zaman kayıplarını en aza indirerek kaynakları daha verimli kullanmak isteyen tüm işletmeler e- Mutabakat sisteminden yararlanabilir.

e-Mutabakat Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • e- Mutabakat uygulamasıyla, mutabakat yapılacak firmalara, e- Mutabakat portalı’ndan kullanıcısı olsun ya da olmasın otomatik olarak mail göndermek, onay ve ret cevaplarını online olarak e- Mutabakat sürecini takip etmek mümkündür.
  • Kullanıcı adı ve şifre giriş yapılan e- Mutabakat portalı, mutabakat süreçlerini kontrol edilmesini sağlar. Bu sayede zamandan, iş süreçlerinden tasarruf sağlar. Geçmiş mutabakatların kontrolü de portal üzerinden kolayca sağlanabilir.
  • Uzun satırlı iki ekstreyi saniyeler içinde karşılaştırarak aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında e- Mutabakat uygulaması, sayesinde verilerin excel üzerinden e- Mutabakat Portalı’na kolaylıkla aktarılmasına da imkan sağlar.
  • Excel’deki veriler, başka herhangi bir sisteme ihtiyaç duyulmadan, doğrudan web üzerinden sisteme anında aktarılabilir.

e-Mutabakat'a Nasıl Geçebilirsiniz?
Detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

Ayssoft

Kazançlar

Yüksek Hız
Düşük Maliyet
Kolay Arayüz