İletişim
Adresimiz:
Malatya Teknopark A Blok Kat 1
Mail Adresimi:
ays@ayssoft.com
Telefon:
+90 850 297 76 38

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayssoft

Sistem Yönetimi

Sistem Yönetimi

Ayssoft ürünlerinin işletmeye özel performans ve tüm dijital kriterlerine uygun çalışmasını sağlayacak çözümler üretir.

Bu süreçte veri tabanlarının uzmanlar tarafından hazırlandığı sistemin bir bütün olarak üzerinde durduğu altyapı sisteminin tamamını kapsayan işletmelere özel olarak sunulan teknik destek ve danışmanlık hizmetidir.
Videoyu oynat

Aklınıza gelebilecek her türlü soru  için

Ayssoft Bilgi Teknolojileri ailesi olarak çözüm sunmya hazırız!

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Gelişen teknolojiye sahip olmanın yanında bu teknolojilerin sektör ihtiyaçlarına ve toplum gereksinimlerine uyarlanıp entegre edilmesi olarak tanımlanıyor. Bu yeni teknoloji yeniliklerle devam eden bir süreç olup, dışa pazarlara açılma, satış verilerinin analizine, güçlü bir iletişim ve strateji geliştirilmesinde birçok konuda danışmanlığa ihtiyaç duyuyor.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Nedir?
İşlemlerinizin gerçekleştirilmesi sürecinde tüm basamakların otomatik hale getirilmesi, hizmet kalitesinin arttırılması ve daha büyük pazar paylarına ulaşabilmek amacıyla işletmelere ve bireysel müşterilerimize netleşen avantajları sunmaktayız.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, özen dikkat ve bilgi birikimi gerektiren bir çalışma gerektirir.

Ayssoft Bilgi Teknolojileri, izlemiş olduğu proje yönetim anlayışı doğrultusunda yüksek verimi müşteri memnuniyeti ile bir arada sağlar. İzlemiş olduğumuz yönetim anlayışı, proje geliştirirken de farkını göstermektedir. Hizmetimiz, verimli bir projenin gereksinimlerini eksiksiz karşılamaktadır.